STATOME MELKIO MOKYKLĄ - Prisijunk

tbd

2017 metų rudenį pradėjome įgyvendinti naujos mokyklos statybų projektą. Prasidėjęs žemės paruošiamaisiais darbais, pirmasis statybų etapas turėtų pasibaigti pagrindinio mokyklos pastato įkūrimu ir gerbūvio aplink jį sutvarkymu.

Bendras statybų projektas – tai mokyklos kaimelio sukūrimas 3,5 ha žemės sklype, tapsiantis bendruomenės centru, kuriame pagrindinė erdvė būtų skirta mokyklos pastatų kompleksui, pritaikytam 1-5 klasėms, ir kiekvienais metais augtų vis po vieną klasę. Šalia numatomas darželis, amatų dirbtuvės, pirtis, daigynas, žiemos sodas, sporto aikštynas, dvasinių praktikų bei renginių erdvė ir kt. Pagrindinė statybų idėja – draugiški aplinkai statiniai, darniai įsiliejantys į gamtos apsuptį, statomi ir ekologiškų vietinių žaliavų. Pasirinkta pagrindinio pastato forma – susijungiantys šešiakampiai, sukuriantys sakraliąją korio geometriją, kurioje užgimsta gyvybė ir kartu yra tęsiama, per mūsų vaikus, iki suaugusio žmogaus, kuriančio vieningą bendruomenę ir geresnį pasaulį.

Mokyklėlė

Kviečiame prisidėti prie mokyklos statymo

Paremti finansiskai, paslagomis ar medžiagomis
Dalyvauti mokyklos statybų dirbtuvėse, statymo šventės renginyje, savanoriauti mokyklos veikloje