STATOME MELKIO MOKYKLĄ - PrisijunkMokyklos savanoriais tampa žmonės, nusprendę dalį savo laiko skirti kilniam tikslui ir prasmingai veiklai – savo turimais gebėjimais ir įgūdžiais dalinasi su mokyklos vaikais; dalyvauja mokyklos organizuojamose bendruomeninėse talkose, kurių tikslas – gerbūvio kūrimas esamose mokyklos ir darželio patalpose bei jas supančioje aplinkoje; prisideda prie naujos mokyklos statybų, dalyvaudami bendruomeninėse statybų talkose, kurios perauga į šventę, kur kiekvienas dalindamasis savo skirtingais gebėjimais apsijungia su kitais bendro tikslo siekime, kur statybos procesas virsta bendra kūryba, kurios pasekoje ne tik pastatoma nauja mokykla, bet ir užgimsta naujos draugystės, pažintys, įgijami gebėjimai ir žinios, kaip statyti ekologiškus namus, darniai įsiliejančius į gamtos prieglobstį, kuriamas naujas santykis su savimi ir supančia aplinka.

Savanorio anketa

* - privalomi laukai


Kuo norėtumėte ir galėtumėte būti naudingas?


Prisidėti prie naujos mokyklos statymo

Padėti talkose

Vesti vaikams papildomus užsiėmimus

Mokyti vaikus užsienio kalbos

Kita ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


Kokių turite įgūdžių?


Vairuotojo pažymėjimas

Statybų įgūdžiai

Maisto gaminimas

Kita ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
2017 metų rudenį pradėjome įgyvendinti naujos mokyklos statybų projektą. Prasidėjęs žemės paruošiamaisiais darbais, pirmasis statybų etapas turėtų pasibaigti pagrindinio mokyklos pastato įkūrimu ir gerbūvio aplink jį sutvarkymu. Šio etapo pabaiga numatoma 2018 metų gruodį. Finansavimo poreikis – 320 000 Eur.

Bendras statybų projektas – tai mokyklos kaimelio sukūrimas 3,5 ha žemės sklype, tapsiantis bendruomenės centru, kuriame pagrindinė erdvė būtų skirta mokyklos pastatų kompleksui, pritaikytam 1-5 klasėms, ir kiekvienais metais augtų vis po vieną klasę. Šalia numatomas darželis, amatų dirbtuvės, pirtis, daigynas, žiemos sodas, sporto aikštynas, dvasinių praktikų bei renginių erdvė ir kt. Pagrindinė statybų idėja – draugiški aplinkai statiniai, darniai įsiliejantys į gamtos apsuptį, statomi iš ekologiškų vietinių žaliavų. Pasirinkta pagrindinio pastato forma – susijungiantys šešiakampiai, sukuriantys sakraliąją korio geometriją, kurioje užgimsta gyvybė ir kartu yra tęsiama, per mūsų vaikus, iki suaugusio žmogaus, kuriančio vieningą bendruomenę ir geresnį pasaulį.

Mokylėlė

Kviečiame prisidėti prie mokyklos statymo

Paremti finansiškai, paslaugomis ar medžiagomis
Dalyvauti mokyklos statybų dirbtuvėse, statymo šventės rengime, savanoriauti mokyklos veikloje

Paskirti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio