Priėmimas

Priimami vaikai 2019-2020 mokslo metams į ikimokyklinę (3-5 metų) ir priešmokyklinę grupes, I, II, III, IV, V ir VI klases.

Daugiau informacijos telefonu 8 615 66929 (Ernesta) arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Norinčius vaiką leisti į Melkio mokyklą, kviečiame registruotis individualiam pokalbiui.

Mokestis

2019-2020 mokslo metų mokėjimų sistema Melkio mokykloje-darželyje:

Mėnesinis mokestis mokykloje (pilnos dienos kaina iki 18 val., penktadieniais iki 15 val. su maitinimu ir neformaliais užsiėmimais):
pirmas vaikas - 210 eurų (arba daugiau pagal tėvų galimybes ir susitarimą),
antras vaikas - 160 eurų,
trečias, ketvirtas ... vaikas - 120 eurų.

Mėnesinis mokestis priešmokyklinėje ir ikimokyklinėje grupėse (su maitinimu):
pirmas vaikas - 270 eurų (arba daugiau pagal tėvų galimybes ir susitarimą),
antras vaikas - 220 eurų,
trečias, ketvirtas ... vaikas - 180 eurų.
Gaunantiems Vilniaus miesto savivaldybės kompensaciją mėnesinis mokestis ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėse mažėja 100 eurų.

Į mėnesinį mokestį jau įskaičiuotas šviežias vegetariškas maistas 3 kartus per dieną. Neformalaus ugdymo užsiėmimai mokykloje (aikido 2k/sav ir teatras 1k/sav) taip pat papildomai nekainuoja.

Išskiramos dvi mokėjimo galimybės - 10 mėnesių per metus arba 12 mėnesių per metus (pagal tėvų galimybes ir susitarimą).

Stojamasis mokestis – 200 eurų.

Žemiau galite parsisiųsti naujoms šeimoms skirtą MS Word formą, kurią užpildę ir atsiuntę mokyklai, toliau pagal susitarimą galėsite atvykti į pokalbį dėl vaikų priėmimo į mokyklą.

Anketa Tėveliams!

Stojant į Melkio mokyklą.