„Maxima“ konkurso vienas iš nugalėtojų – projektas „Melkio vaikų kūrybinė laboratorija“

Dar visai neseniai kvietėme balsuoti už projektą „Melkio vaikų kūrybinė laboratorija“ „Maxima LT“ konkurse „Mes - bendruomenė“.
Ogi Melkio mokykla pateko į nugalėtojų sąrašą!
Dalinamės šiuo džiaugsmu ir be galo dėkojame visiems už palaikymą, balsavimą, tikėjimą ir „Maxima LT“ už galimybę įgyvendinti kūrybinės laboratorijos idėją.

Šio projekto metu ketinama įrengti kūrybines erdves ir jose 3–4 kartus per savaitę vykdyti tokias veiklas kaip drožyba, raižyba, keramika, smilkalų ir muilo gamyba, kitus darbus su mediena ir metalu, antrinių žaliavų panaudojimą.
Labai greitai pamatysime, kaip mūsų vizija tampa tikrove.
Namukas, kurį įvilksime į gražų rūbą, jau pūpso medžių paunksmėje. Netrukus pasidalinsime akimirkomis, kaip gimsta vaikų kūrybinė laboratorija.
Labai dėkojame už palaikymą ir „Maxima LT“ už galimybę įgyvendinti šį projektą!