Finansinė parama

Paremti galite pervesdami lėšas į VŠĮ “Melkio mokykla” sąskaitą banke LT527300010154543012 (Swedbank) pavedimu iš savo banko.

Taip pat - naudodami Paysera mokėjimų sistemą:
Paysera paremti mokyklą
Arba Paypal sistemos pagalba:

Mokyklos rėmėjais gali tapti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, norintys prisidėti prie naujos mokyklos statybų ir palaikyti jos idėjos kūrimą bei įgyvendinimą.
Paremti galite ne tik skirdami piniginių lėšų, bet ir prisidėdami paslaugomis ar medžiagomis. Dėl pastarųjų rašykite mums el.paštu melkiomokykla@gmail.com

Širdingai Jums dėkojame už Jūsų paramą!

STATOME MELKIO MOKYKLĄ - PRISIJUNK!

Kiekvieno indėlis svarbus.

2017 metų rudenį pradėjome įgyvendinti naujos mokyklos statybų projektą. Prasidėjęs žemės paruošiamaisiais darbais, pirmasis statybų etapas turėtų pasibaigti pagrindinio mokyklos pastato įkūrimu ir gerbūvio aplink jį sutvarkymu. Finansavimo poreikis – 320 000 Eur.

Bendras statybų projektas – tai mokyklos kaimelio sukūrimas 3,5 ha žemės sklype, tapsiantis bendruomenės centru, kuriame pagrindinė erdvė būtų skirta mokyklos pastatų kompleksui, pritaikytam 1-6 klasėms, ir kiekvienais metais augtų vis po vieną klasę. Šalia numatomas darželis, amatų dirbtuvės, pirtis, daigynas, žiemos sodas, sporto aikštynas, dvasinių praktikų bei renginių erdvė ir kt. Pagrindinė statybų idėja – draugiški aplinkai statiniai, darniai įsiliejantys į gamtos apsuptį, statomi iš ekologiškų vietinių žaliavų. Pasirinkta pagrindinio pastato forma – susijungiantys šešiakampiai, sukuriantys sakraliąją korio geometriją, kurioje užgimsta gyvybė ir kartu yra tęsiama, per mūsų vaikus, iki suaugusio žmogaus, kuriančio vieningą bendruomenę ir geresnį pasaulį.

Žemiau pateiktoje nuorodoje būsite nukreipti į deklaravimo sistemą, kur galite skirti iki 1,2% pajamų mokesčio.
Paramos gavėjas: VŠĮ Melkio mokykla; kodas: 303359698.
Jeigu reikalingas paaiškinimas, kaip tai padaryti, spauskite čia.

KVIEČIAME MOKYKLOJE SAVANORIAUTI!

ir patirti vaikystę iš naujo ...
Mokyklos savanoriais tampa žmonės, nusprendę dalį savo laiko skirti kilniam tikslui ir prasmingai veiklai – savo turimais gebėjimais ir įgūdžiais dalinasi su mokyklos vaikais; dalyvauja mokyklos organizuojamose bendruomeninėse talkose, kurių tikslas – gerbūvio kūrimas esamose mokyklos ir darželio patalpose bei jas supančioje aplinkoje; prisideda prie naujos mokyklos statybų, dalyvaudami bendruomeninėse statybų talkose, kurios perauga į šventę, kur kiekvienas dalindamasis savo skirtingais gebėjimais apsijungia su kitais bendro tikslo siekime, kur statybos procesas virsta bendra kūryba, kurioje ne tik pastatoma nauja mokykla, bet ir užgimsta naujos draugystės, pažintys, įgijami gebėjimai ir žinios, kaip statyti ekologiškus namus, darniai įsiliejančius į gamtos prieglobstį, kuriamas naujas santykis su savimi ir supančia aplinka.

Dėkojame:

Padėka:

MyHero, Tele2, Maxima, Lietuvos Leader, Įrankis.lt, Renaldui Jančiauskui, Buivydiškių pagrindinei mokyklai, mokyklai Saulės Gojus.